0850 304 6029

Türkiye'nin Havaalanı Oto Kiralama Firması - Hoşgeldiniz

Toyota C-HR SUV Rakiplerini Geride Bırakacak

HIZLI REZERVASYON OLUŞTURMAK İSTERMİSİNİZ ?

Araç Türü

Alış Tarihi

Teslim Tarihi

Kiralanacak Şehir

Kiralanacak Yer

İade Edilecek Şehir

İade Edilecek Yer

 

Toyota’nın sır gibi sakladığı CH-R modeline dair bir ipucu daha resmi olarak internet üzerinden paylaşıldı. Toyota CH-R SUV modeli ilk olarak üretim versiyonuyla birlikte 2016 Cenevre Otomobil Fuarı’nda otomobil tutkunlarının beğenisine sunulacak. Özellikle tasarım açısından oldukça merak uyandıran modelin rakiplerinin karşısında son derece güçlü bir duruşa sahip olacağı ifade ediliyor.

Şuan için ortaya çıkan detaylar ve şirket yetkilileri tarafından yapılan açıklamalar ele alındığında Toyota CH-R SUV modelinin Nissan Juke modeline rakip olacağı düşünülüyor. 

Küçük crossover segmentinin öncüleri arasında yer almayı hedefleyen Toyota CH-R SUV modelinin özellikle markanın diğer modellerinden farklı olarak köşeli bir dış tasarıma sahip olacağı ve daha sportif detaylarla donatılacağı belirtiliyor.

Benzinli Elektrikli Hibrit Güç Ünitesi

Toyota’nın Prius modeliyle aynı platform üzerinde yükselen aracın güç ünitesi açısından da Prius modelinde kullanılan hibrit güç ünitesinin Toyota CH-R SUV modelinde de kullanılması beklenilen detaylar arasında yer alıyor.

Diğer tüm ayrıntılar ise fuarda yapılacak olan tanıtım etkinliği sonrasında ortaya çıkacak.

 

Bir önceki yazımız olan Tesla Model S Otomatik Pilot Özelliği İle Aracı Ayağınıza Kadar Getiriyor başlıklı makalemizde Tesla Model S Otomatik Pilot Özelliği İle Otomobili Ayağınıza Kadar Getiriyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı admin tarafından, tarihinde paylaşılmıştır.
İlgili Terimler :
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

YAPILAN YORUMLAR

Mehmet ali sagman14 Ekim 2017

Toyotanın en iyi modlelerinden. Bana göre tek eksiği dört kapıldı olmaması.