0850 466 27 66

Türkiye'nin Havaalanı Oto Kiralama Firması - Hoşgeldiniz

Tesla Model S Otomatik Pilot Özelliği İle Aracı Ayağınıza Kadar Getiriyor

HIZLI REZERVASYON OLUŞTURMAK İSTERMİSİNİZ ?

Araç Türü

Alış Tarihi

Teslim Tarihi

Kiralanacak Şehir

Kiralanacak Yer

İade Edilecek Şehir

İade Edilecek Yer

Günümüzde hemen herkesin adını daha çok duymaya başladığı Tesla Motors, yenilikçi yapısı sayesinde büyük bir kitlenin takdirini kazanmayı başardı. Tesla Motor, son olarak Model S’in otomatik pilot özelliğini görücüye çıkartmış ve son derece de olumlu geri dönüşler almıştı. Şimdi ise bu sisteme yeni eklenen bir özellik ile aracınız park halinde olduğu yerden yanınıza kadar kendisi gelecek.

Otomotiv sektörüne çok sayıda üretici var ve herkesin de kendine has özellikleri var. Bunca rakibin arasında kısa sürede sivrilmeyi başaran Tesla Motors’un en belirgin özelliği ise sadece elektrikli otomobiller üretiyor olması. Bu sayede ilgi odağı olan marka, Model S sayesinde daha da fazla kişinin beğenisini kazanacak gibi görünüyor. Model S otomobilinde bulunan otomatik pilot özelliğine 7.1 güncellemesiyle yeni bir özellik ekleyen Tesla Motors, bu sayede Model S sahiplerine araçlarının ayaklarına kadar gelmesi imkanını sunmuş durumda.

Araç 8 Kilometre Hızda İlerliyor

Eğer ki aracınızın sizi algılayabileceği bir mesafedeyseniz, araç talimat göndererek park halindeki yerden hareket ederek yanınıza gelmesini sağlayabiliyorsunuz. Araç bu esnada tüm kontrolü kendisi yapıyor ve maksimum 8 kilometre hıza ulaşabiliyor. Otomatik pilot tarafından kontrol edilen bir araç için sözünü ettiğimiz hız makul olarak görülürken, ilerleyen dönemde bu durumun daha da fazla geliştirileceği düşünülüyor. Tesla Motors’un Model S’lere yeni verdiği özellikle ilgili videoyu ise aşağıdaki görsele tıklayarak izleyebilirsiniz.

 

Bu yazı admin tarafından, tarihinde paylaşılmıştır.
İlgili Terimler :
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

YAPILAN YORUMLAR

Adana araç kiralama

Elazığ havalimanı araç kiralama Elazığ oto kiralama