0850 466 27 66

Türkiye'nin Havaalanı Oto Kiralama Firması - Hoşgeldiniz

Tesla Elektrikli Otomobillerinde Batarya Seçenekleri Sunuyor

HIZLI REZERVASYON OLUŞTURMAK İSTERMİSİNİZ ?

Araç Türü

Alış Tarihi

Teslim Tarihi

Kiralanacak Şehir

Kiralanacak Yer

İade Edilecek Şehir

İade Edilecek Yer

Elektrikli otomobil üretiminde şuan dünyada lider olan Tesla Motors yeni modellerinde batarya seçenekleri sunmaya başladı. Daha uzun mesafe kat edilmesini sağlayacak olan yüksek güçteki bataryaların fiyatları da yüksek olacak.

Tesla Motors’un Model S aracında sunacağı versiyonlar sadece batarya ile de sınırlı değil. çekiş sistemi ve elektrikli motor sayısını da kapsayan versiyon çeşitliliğinde 4 seçenek sunuluyor.

Yeni Tesla Model S’de 70 kWh gücünde bataryaya sahip tek motorlu versiyon giriş seviyesinde yer alacak. Arkadan itişli olacak olan versiyon Model S70 adını alacak.

Tesla Model S’in diğer versiyonu ise yine 70 kWh gücünde bataryaya sahip. Model S 70D ismini alacak olan bu versiyonda ise 2 tane elektrikli motor ve 4 tekerlekten çekiş sistemi yer alacak.

Yeni Model S’nin bir diğer versiyonu olan S 90D’de ise 90 kWh gücünde batarya yer alacak. Çift motorlu olan bu versiyon 4 tekerlekten çekiş sistemine sahip olacak.

Yeni Tesla Model S’in en üst seviyesinde ise 90 kWh gücünde batarya ile Model S P90D versiyonu yer alacak. Çift motora sahip olan bu versiyon 4 tekerlekten çekiş sunacak ve oldukça iyi bir performansa sahip olacak.

 

Bu yazı admin tarafından, tarihinde paylaşılmıştır.
İlgili Terimler :
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

YAPILAN YORUMLAR

Adana araç kiralama

Elazığ havalimanı araç kiralama Elazığ oto kiralama