0424 238 08 62

Türkiye'nin Havaalanı Oto Kiralama Firması - Hoşgeldiniz

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı Oto Kiralama

HIZLI REZERVASYON OLUŞTURMAK İSTERMİSİNİZ ?

Araç Türü

Alış Tarihi

Teslim Tarihi

Kiralanacak Şehir

Kiralanacak Yer

İade Edilecek Şehir

İade Edilecek Yer

SİVAS

 

Sivas’ın yollarına çıkayım dağlarına diye adına türküler bile yakılan güzel şehrimiz. Ülkemiz eşsiz güzelliklerle dolu şehirlere sahip. Bunlardan biriside Sivas’tır. Sivas kendine ait iklim yaşamaktadır. Çevresinde bulunan şehirlere nazaran daha yüksek, kuzeyden gelen rüzgarlara açık, engebeli yapısı olan ve yıl içerisinde değişik basınç yaşayan bir şehirdir. Burada karasal iklim yaşanır. Yaz ayı geldiği zaman çok sıcak ve kurak bir hava yaşanır. Fakat bu ay oldukça kısadır. Kış ise oldukça uzun, soğuk ve kar yağışlıdır. İç Anadolu da bulunan en soğuk şehir Sivas’tır. Hatta o kadar soğuk aylar yaşanır ki bu bölgede yaşayanlar -36 dereceyi bile görmüşlerdir. Eğer soğuk havaya dayanamıyor iseniz Sivas’a yaz aylarında gitmeyi tercih edin. Sivas’ta aslında ormanlık alan çoktu. Ama bu alanların tahrip olması ile oldukça azaldı. Yani ormanlık alanlarımızı koruyamadık. Yakacak ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için kavakçılık artırılmıştır. Sivas ilimiz Kelkit vadisi, Köse Dağı, Kuru Çay Vadisi, Yama Dağı, Kul Maç Dağları, Tahtalı Dağları, Hezanlı Dağı ve İncvebel Dağları ile çevrilidir. Sivas’ın posta kodu 58030’dur.

 

SİVAS YÖRESİNE AİT YEMEKLER VE MEKANLAR

 

Sivas’ta kahvaltı keyfi bir başkadır. Kısaca bu yöreye ait Sivas’ta Kahvaltı Yapabileceğiniz yerler şunlardır. Hakan Pastanesi, Çay Ocakları, Kılıç oğlu Pastanesi, Nevi zade Kahvaltı güzel mekanlardır. Sivas yöresel Lezzetleri ise şunlardır. Bad, Velibah, Çökelikli, Fırın Katmeri, Hurma, İçliköfte, Keş Çorbası, Madımak Pilavı, Madımak Yemeği, Pancar Çorbası, Pancar Mıhlaması, Mirik Köftesi, Peskutan Çorbası ve daha birçok yöresel lezzet var. Eğer Döner Yemek isterseniz Royal Mis Dönere Gidebilirsiniz. Adres: Eski kale Mah. Atatürk Caddesi No:12 Merkez/Sivas. Lezzetçi Sivas’ta eşsiz lezzetler tadabilirsiniz. Adres: Sular başı Mah. Aliağa Camii Sok. No.12 Sivas.

 

SİVASTA GEZİLECEK YERLER VE GECE HAYATI

 

Sivas’ta gece hayatı fazla yoktur. Fakat eğlenebilmek için birkaç tane mekân bulunmaktadır. Bunların başında Meram saz evi geliyor. Bu mekânda saz eşliğinde türküler söylenmektedir. Balkon Cafe ulaşım bakımından kolay merkezde yer alır. Heybeli Bar ise oldukça nezih bir yerdir. Burada çok lezzetli yemeklerde yiyebilirsiniz. Birde Sivas şehrini gezmeye Eğri Çam Yaylası ile başlayabilirsiniz. Hem tatil yapmanız hem de tertemiz havayı solumanız ve eşsiz doğası ile gözlerinizi şenlendirmeniz için mükemmel bir yer. Diğer gezebileceğiniz yerler arasında Sivas Kesik Köprü, Divriği Kalesi ve Ulu Cami, Tödürge Gölü, Hafik Gölü, Gürün Şuğul Vadisi, Gemerek Sızır Şelalesi, Gürün Gök pınar Gölü, Gök Medrese ve daha birçok yer bulunmaktadır.

 

ARAÇ KİRALAMA FİRMALARI

 

Sivas havaalanı oto kiralama firmaları şunlardır. Erdem Can Rent a Car, Sivas Eren Rent a Car, Ertuğ Rent a Car, Miray Ren a car, Sezer Rent a Car, Eylül Rent a Car, Sivas araç kiralama ve Sivas havalimanı oto kiralama konusunda lider şirketimiz. Şirketimiz Sivas ucuz araç kiralama konusunda da en uygun faturaları müşterilerine sunmaktadır. Kurulduğumuz ilk günden beri gerek araçlarımıza gösterdiğimiz hassasiyet gerek müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmet, gerekse de araç çeşitliliği bakımından en iyi olmayı başarmıştır. Sivas havalimanı araba kiralama konusunda sizlere ulaşım kolaylığı tanımaktayız. Yani araç kiralamak için olduğumuz yere gelmenize gerek kalmadan olduğunuz yere arcımız ile biz gelmekteyiz. Sivas havaalanı rent a car firmaları arasında düşünmenize gerek yok. Yapmış olduğumuz başarılı çalışmalar ve kaliteli arabalarımız ile bizi seçmeniz için açık fark ortaya koyuyoruz. Sizlerde güvenilir kaliteli araçlar ile daha ucuza yolculuk yapmak istiyor işseniz bizi aramanız yeterli.  Kişi sayınıza uygun rahat yolculuk yapabileceğiniz araçları sizlere rahatlıkla sağlamaktayız. Şimdiden konforlu, rahat ve iyi yolculuklar dileriz.

Bir önceki yazımız olan Sinop Havalimanı Oto Kiralama başlıklı makalemizde sinop araba kiralama, sinop araç kiralama ve sinop havaalanı oto kiralama hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı admin tarafından, tarihinde paylaşılmıştır.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

YAPILAN YORUMLAR