0424 238 08 62

Türkiye'nin Havaalanı Oto Kiralama Firması - Hoşgeldiniz

Sinop Havalimanı Oto Kiralama

HIZLI REZERVASYON OLUŞTURMAK İSTERMİSİNİZ ?

Araç Türü

Alış Tarihi

Teslim Tarihi

Kiralanacak Şehir

Kiralanacak Yer

İade Edilecek Şehir

İade Edilecek Yer

SİNOP RENT A CAR

Sinop nüfus bakımında küçük bir ilimizdir. Yüzölçümü ise sadece 5.863 kilometre karedir. Sinop nüfus bakımından az olsa da ülkemizin en önemli limanlarında birine ev sahipliği yapmaktadır. Sinop konum itibariyle Karadeniz’in orta bölümünde yer almaktadır. Ayrıca ülkemizin en kuzeyinde bulunmaktadır. Sinop’un iklimi genel olarak ılımandır. Bu tüm yıl böyle olduğu için mevsimler arasında sıcaklık farkı da oldukça azdır. Sinop’un Kuzey kısmı diğer bölgelerine nazaran daha çok yağış almaktadır. Sinop’ta bulunan dağların kuzey kısmı sık ormanlıklarla kaplı iken güney yamaçları genelde bodur ağaçlarla kaplıdır. Bitki örtüsünün büyük çoğunluğunu ormanlar ve fundalıklar oluştursa da tarım arazileri ve az sayda çayı ve mera bulunmaktadır. Ormanları gür ve ağaç çeşitleri ise bir hayli fazladır. Bazı bölgelerde ormanlar denize kadar devam etmektedir.

Sinop’un ilçeleri ve Sinop ilçelere ait posta kodları; Ayancık (57400), Boyabat (57200), Durağan (57700), Dikmen (57660), Erfelek (57800), Gerze (57600), Saraydüzü (57300), Sinop Merkez (57000), Türkeli (57900). Sinop’a ait tüm ilçelerin posta kodları bu şekildedir.

SİNOP’UN GEZİLECEK VE GÖRÜLECEK YERLERİ

Sinop daha çok doğal güzellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Sinop gezilecek yer bakımından zengindir. Ormanlarla birleşen plajları ise görenleri büyülemeye devam etmektedir. Özellikle sessiz ve sakin bir yer arayanlar için Sinop ideal bir tatil mekânıdır. Hamsilon Koyu, Sinop’un en çok ziyaretçi alan bölgeleri arasında yer almaktadır. Hamsilon Koyu, Abalı Köyü’nde bulunmaktadır. Erfelek Tatlıca Şelaleleri Tabiat Parkı Sinop’un bir başka doğal mekânıdır. Sinop’a yolu düşen herkesin, mutlaka ziyaret etmesi geren bir alandır. Erfelek Tatlıca Şelaleleri Tabiat Parkı Sinop’ta ziyaretçilerini beklemektedir. İnceburun Feneri, Sinop’a gelenziyaretçilerin genelde uğradığı bir yerdir.İnceburun Feneri merkeze yakın bir yerde bulunmaktadır.

İyi bir gezinin ardından güzel yemekle gününü devam ettirmek isteyenlere bazı, mekânlardan bahsedebiliriz. Sinop yemek mekanları şu şekildedir; Teyzenin Yeri ziyaretçilerin genel olarak tercih ettiği yerlerin başını çekmektedir. Teyzenin Yeri, Gazi Cad. No: 47/1 Sinop 57000 adresinde hizmet vermektedir. Bir başka mekân ise, Örnek Mantı Nokul Börek Kahvaltı. Örnek Mantı Nokul Börek Kahvaltı yeri Meydan Kapı Mah. İskele Cad. No:1/A adresinde bulunmaktadır.

 Sinop gece hayatı genelde yaz aylarında hareketlilik kazanır. Özellikle liman çevresinde her kesme hitap eden yerler bulunmaktadır.

Sinop havaalanı rent a car firmaları; Dabanoğlu oto kiralama, Ak rent a car, Sinop oto kiralama, Enterprise rent a car, Avis, Deniz oto kiralama, Nil rent a car, Koşar Grup rent a car. Sinop havalimanı kiralık araç hizmeti veren tüm firmalar bunlardır.

 

 

SİNOP ARAÇ KİRALAMA

Sinop havaalanı oto kiralama işinde belli başlı firmalar bulunmaktadır. Bizi bu firmalardan ayıran en büyük özelliğimizin müşteri odaklı çalışmak olduğunu düşünüyoruz. Bu şekilde çalıştığımız için müşterilerimizden olumlu tepkiler almaktayız. Bu durum bizi fazlasıyla memnun etmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hem müşterilerimize iyi hizmet vermiş oluyoruz hem de firmamızın prestijini artırmış oluyoruz. Sinop araç kiralama sektöründe yer alabilmek için en büyük reklamımız verdiğimiz hizmetlerdir. Müşterilerimizle ikili iletişim kurma becerimiz sayesinde hiçbir sorunla karşılaşmıyoruz. Sinop havaalanı Havalimanı araç kiralama hizmetleri verirken, bu becerimiz sayesinde müşterilerimiz diledikleri zamanda diledikleri araca kavuşabiliyorlar. Bizimle iletişime geçerek sizi havalimanında karşılamamızı rica edebilirsiniz. Uçağınızdan iner inmez arabanız kapıda hazır olacaktır. Güler yüzlü personelimiz sizi karşılayacak ve aracınızı teslim edecektir. Ayrıca tecrübeli personelimiz yolculuk esnasında yaşanabilecek sıkıntılardan dolayı sizinle sürekli olarak irtibat halinde olacaktır. Sinop havalimanı kiralık araba sektöründe öncü firmamız ile çalışırsanız memnuniyet duyarız. Siz değerli müşterilerimiz için sürekli çalışıyor ve her geçen gün kendimizi bu alanda geliştiriyoruz.

Bir önceki yazımız olan Samsun Çarşamba Havalimanı Oto Kiralama başlıklı makalemizde samsun araba kiralama, samsun araç kiralama ve samsun havaalanı oto kiralama hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı admin tarafından, tarihinde paylaşılmıştır.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

YAPILAN YORUMLAR