0850 304 6029

Türkiye'nin Havaalanı Oto Kiralama Firması - Hoşgeldiniz

Şanlıurfa Havaalanı Oto Kiralama – GAP Şanlıurfa Havalimanı

HIZLI REZERVASYON OLUŞTURMAK İSTERMİSİNİZ ?

Araç Türü

Alış Tarihi

Teslim Tarihi

Kiralanacak Şehir

Kiralanacak Yer

İade Edilecek Şehir

İade Edilecek Yer

Şanlıurfa’ya gelenler için hizmet veren Şanlıurfa araç kiralama firmaları mevcuttur. Bu yüzden araç konusunda sıkıntı çekeceğinizi düşünmeyin. Şanlıurfa havaalanı rent a car firmaları; Güç rent a car, Urfa oto kiralama, Euro Şanlıurfa rent a car, Assist car Şanlıurfa, Almira oto kiralama firması, Firmanızı eklemek için İletişim sayfamızdan bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. Şanlıurfa havalimanı araç kiralama hizmeti veren tüm firmaları bu şekilde sıralayabiliriz.

Şanlıurfa’da gezilmesi gereken mekanlar arasında Balıklı Göl ilk sırada yer almaktadır. Balıklı Göl Şanlıurfa’nın en çok ziyaretçi alan yeridir. Bu kadar çok ziyaretçi alan bir yerin ulaşımı da bir hayli kolaydır. Ayrıca Balıklı Göl’e uğrayanlar, Hz. İbrahim Mağarası’nı da ziyaret etme imkânı elde etmiş olurlar. Şanlıurfa Kalesi ziyaret edilecek yerlerdendir. Şanlıurfa Kalesi, Damlacık Tepesi, Yakubiye Mah. Adresinde bulunmaktadır. Siverek rent a car bünyesinde en yeni araçları barındırmaktadır.

Şanlıurfa’da en iyi restoranları arayanlar birçok mekân bulabilirler. Özellikle Balıklı Göl’e ziyarette bulunduysanız bu fırsattan istifade çevredeki lokantalardan faydalanabilirsiniz. Bunun dışında yerel lezzetleri arayanlar için Cevahir Han Restoran’ı birebirdir. Cevahir Han Restoranı, Vali Fuat Cad. Kadıoğlu Mah. No: 5 Samsat Meydanı’nda bulunmaktadır. Müşteri memnuniyeti bakımından bir hayli tercih edilen Altın Lokantası kebabı ile size unutulmaz bir tat deneyimi sunmaktadır. Altın Lokantası, Sutim Yeni Halkpazarı,  İçi c Blok No: 1 adresinde sizleri beklemektedir. Urfa araç kiralama şirketleri arasında TAKDER ‘e üye olan firmaların araçlarını listeliyoruz.

şanlıurfa gap oto kiralama

şanlıurfa havalimanı araç kiralama

Şanlıurfa Oto Kiralama

 Şanlıurfa’da gece hayatını sevenler burada biraz farklı türden bir eğlence ile karşılaşabilirler. Şanlıurfa insanı kendine has bir eğlence türü oluşturmaya başarmış ve bunu da tüm Türkiye’ye tanıtmıştır. Sıra geceleri ve dost meclisi Şanlıurfa’nın en önemli eğlence kaynaklarındandır. Yıldız Sarayı Konukevi’nde verilen hizmetler sayesinde, siz de bu gecelere katılabilirsiniz. GAP Şanlıurfa Havalimanı oto kiralama firmalarının genel lokasyonu: Gölgen Mahallesi, Şanlıurfa Diyarbakır Yolu, 63340 Karaköprü/Şanlıurfa ‘dır.

ŞANLIURFA İKLİMİ, COĞRAFYASI VE İLÇELERİ

Öncelikle Şanlıurfa’nın bir milyonu biraz aşan bir nüfusu vardır. Şanlıurfa’da karasal iklim baş göstermektedir. Yazları çok sıcak, kışları ise çok soğuk geçer.

Şanlıurfa ilçeleri ve Şanlıurfa ilçe posta kodları; Akçakale (63500), Bozova (63850), Birecik (63420), Ceylanpınar (63570), Eyyubiye (63250), Halfeti (63986), Haliliye (63050), Harran (63510), Hilvan (63900), Karaköprü (63330), Suruç (63800), Siverek (63614), Viranşehir (63700). Şanlıurfa’ya ait 13 ilçenin posta kodu bu şekildedir. Ayrıca Şanlıurfa’nın plaka numarası 63’tür. Viranşehir oto kiralama firmalarına ulaşmak için 0850 304 6029‘u günün her saatinde arayabilirsiniz.

 

ŞANLIURFA ARAÇ KİRALAMA

Bildiğiniz gibi ülkemizde faaliyet gösteren birçok rent a car firması mevcuttur. Ülke genelinde olduğu gibi Şanlıurfa oto kiralama firmaları bakımından bir hayli zengindir. Biz de Şanlıurfa havalanı oto kiralama hizmeti sunan bir kurum olarak, her zaman standartların dışına çıkan ve yeniliklerin öncüsü olan bir firma olmayı amaçlıyoruz. Tüm dikkatimizi ve gayretimizi bu yönlere kanalize ederek müşterilerimizi memnun etmeyi amaçlıyoruz. Yaptığımız tüm çalışmalar müşteri odaklı olmakla beraber, son derece başarılı çalışmalardır. Yaptığımız çalışmalar sonucunda müşterilerimizin tepkisiniz ölçüyor ve daha iyi adımlar atmak için kendimize veri topluyoruz. Bu işlemler neticesinde müşterilerimizin son derece memnun bir şekilde ofisimizden ayrıldığını görmek, bizleri memnun ediyor. Sonraki çalışmalarımız için de bize güç veriyor. Müşterilerimizle irtibatı koparmamak adına sosyal medya hesaplarımızı sürekli güncel tutuyoruz ve bu hesapları etkin bir şekilde kullanmaya gayret ediyoruz. Şanlıurfa araç kiralama hizmetimiz için ve diğer hizmetlerimiz için bize bu hesaplardan rahatlıkla ulaşabilirsiniz. En kısa sürede bize ulaşmanızı umut ediyoruz.

 

Bir önceki yazımız olan Siirt Havaalanı Oto Kiralama başlıklı makalemizde araç, araç kiralama siirt ve beşiri siirt oto kiralama hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı admin tarafından, tarihinde paylaşılmıştır.
İlgili Terimler : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

YAPILAN YORUMLAR