0850 304 6029

Türkiye'nin Havaalanı Oto Kiralama Firması - Hoşgeldiniz

Kastamonu Havalimanı – Kastamonu Havaalanı Oto Kiralama

HIZLI REZERVASYON OLUŞTURMAK İSTERMİSİNİZ ?

Araç Türü

Alış Tarihi

Teslim Tarihi

Kiralanacak Şehir

Kiralanacak Yer

İade Edilecek Şehir

İade Edilecek Yer

Kastamonu havaalanı oto kiralama firmaları sayısı çok fazla değildir. Bu firmalar az olsa da ihtiyaçlara cevap verebilmektedir. Kastamonu havalimanı rent a car firmaları; Firmanızı eklemek için İletişim sayfamızdan bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. Kastamonu oto kiralama hizmeti veren tüm firmaları bu şekilde listelemek doğru olacaktır.

Kastamonu İlçeleri ve ilçelere ait posta kodları; Abana (37970), Araç (37800), Azdavay (37750), Ağrı (37720), Çatalzeytin (37940), Bozkurt (37680), Cide (37600), Daday (37870), Devrekanı (37700), Doğanyurt (37550), Hanönü (Gökçe ağaç) (37450), Kastamonu Merkez (37100), Küre (37900), Pınarbaşı (37770), Seydiler (37270), Taşköprü (37400), Tosya (37300), Şenpazar (37650), İhsangazi (37250), İnebolu (37500). Kastamonu’ya ait tüm ilçeler ve posta kodları bu şekildedir. Kastamonu’nun plaka numarası 37’dir.

Kastamonu’nun nüfusu yarım milyondan daha azdır. Kastamonu oldukça eski bir yerleşim yeridir. Kastamonu’nun iklimi Karadeniz İklimidir. Güneyinde ise karasal İklim olmak üzere toplam iki tür iklim görülmektedir. Kıyı kesimlerde yağış, diğer bölgelere oranla daha fazladır. Kastamonu bitki örtüsünün büyük bir kısmını ormanlık ve fundalıklar oluşturmaktadır.

Kastamonu havalimanı araç kiralama

Kastamonu araç kiralama

KASTAMONU’DA ZİYARET EDİLEBİLECEK YERLER

Hz. Pir Şeyh Şaban-ı Veli Külliyesi Kastamonu’nun en çok ziyaret edilen mekânlarından biridir. Hz. Şeyh Şaban-ı Veli Külliyesi, Hisarardı Mahallesi’nde yer almaktadır. Kastamonu Saat Kulesi’nin yolu insanı biraz yorsa da ile gelenler için Kastamonu’da görülmesi gereken bir mekândır. Kastamonu Saat Kulesi, Cumhuriyet Meydanı Üstünde bulunmaktadır. Ziyaretçiler tarafından uğranılan bir başka yer ise Valla Kanyonu Seyir Terası’dır. Valla Kanyonu Seyir Terası, Muratbaşı Köyü Yolu, Muratbaşı /Pınarbaşı’nda tüm güzelliği ile sizleri beklemektedir.

İlin uğrak mekânı olan Cem Sultan Bedesteni Restoran’a gelerek siz de Kastamonu’da leziz yemekler tadabilir ve harika bir kahvaltı yapabilirsiniz. Kastamonu kahvaltı salonlarından Cem Sultan Bedesteni Restoran, Hepkebirler Mah. Nalbur Sok. No: 4 adresinde birçok müşterisine hizmet vermeye devam etmektedir. Bir başka güzel restoran ise Münire Sultan Sofrası’dır. Münire Sultan Sofrası, Hepkebirler Mah. Mehmet Feyzi Efendi Cad. Münire Medrese Girişinde yer almaktadır. Kastamonu’da dolaşırken daha birçok güzel mekânla karşılaşabilirsiniz.

Kastamonu Oto Kiralama

Kastamonu’da gece hayatı denince akla genelde otel barları ve cafeler gelir. Bunun dışında eğlenenin geç saatlere kadar devam ettiği mekânlar da bulunmaktadır. Tabi bu yerler üniversite öğrencilerinden sonra bir ivme kazansa da hala pek parlak bir gece hayatının varlığından söz edilemez. Kurşunlu Han Oteli’nde fasıl organizasyonları kısıtlı eğlence yerlerinden birisidir.

 

KASTAMONU ARAÇ KİRALAMA

Kastamonu küçük bir yer olsa da büyümeye devam etmektedir. Bu büyüme ile beraber ihtiyaçlarda da belli bir artış gözlenmektedir. Biz bir Kastamonu havalimanı araç kiralama hizmeti veren kurum olarak, artan ulaşım ihtiyaçlarına cevap vermeye yönelik, kendi alanımızla ilgili çalışmaları sürdürüyoruz. Bu çalışmalarla paralel olarak yürüttüğümüz müşteri memnuniyeti ilkemiz sayesinde diğer firmalardan önde olmaya devam ediyoruz. Amacımız Kastamonu araç kiralama firmaları arasında zirvedeki yerimizi koruyarak, siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermektir. Siz ve diğer tüm müşterilerimiz için en doğru tercih olmaktan ve sizleri menün görmekten gurur duyuyoruz. Ekibimizle beraber sizlere sürekli daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz. Bizi tercih edenler araçlarımızın kalitesinden ve konforundan oldukça memnun kalmaktadır. Ayrıca araçlarımız neredeyse hiçbir müşterimizi yarı yolda bırakmamıştır. Bunu ekibimizin bünyemizde bulunan tüm araçlarla teker teker ilgilenmesine borçluyuz. Ayrıca müşterilerimiz Kastamonu havaalanı ucuz araç kiralamak istediklerinde de bize ulaşmaktadırlar. En kaliteli araçları en uygun fiyata bulabileceğiniz en doru adres şüphesiz bizim kurumumuz olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Giresun Havaalanı Oto Kiralama başlıklı makalemizde araç, çaybaşı oto kiralama ve fatsa araba kiralama hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı admin tarafından, tarihinde paylaşılmıştır.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

YAPILAN YORUMLAR