0424 238 08 62

Türkiye'nin Havaalanı Oto Kiralama Firması - Hoşgeldiniz

Kahramanmaraş Havalimanı Oto Kiralama

HIZLI REZERVASYON OLUŞTURMAK İSTERMİSİNİZ ?

Araç Türü

Alış Tarihi

Teslim Tarihi

Kiralanacak Şehir

Kiralanacak Yer

İade Edilecek Şehir

İade Edilecek Yer

KAHRAMANMARAŞ RENT A CAR

Kahramanmaraş tarihi açıdan Ülke için oldukça önemli bir şehrimizdir. Özellikle Kurtuluş Mücadelesi verdiğimiz yıllarda, göstermiş olduğu kahramanlıklar neticesinde 1925 yılında İstiklal Madalyası almıştır. Önceleri ismi sadece Maraş olan bu ilimiz 1975 yılı itibariyle “kahraman” unvanına layık görülmüştür. Bu tarihten sonra ise Kahramanmaraş olarak anılmaya devam etmektedir.

Kahramanmaraş 11 ilçeye sahip olan bir ilimizdir. Kahramanmaraş’ın ilçeleri ve Kahramanmaraş ilçe posta kodları; Afşin (46500), Andırın (46400), Çağlayancerit(46770), Dulkadiroğlu (46100), Ekinözü (46360), Elbistan (46390), Göksun (46650), Nurhak (46371), Onikişubat (46050), Pazarcık (46760), Türkoğlu (46810). Kahramanmaraş’a ait tüm ilçeleri ve posta kodlarını bu şekilde sıralamak doğru olacaktır.

Kahramanmaraş denize uzak ve yükseltisi fazla olduğu için bölgeye karasallaşmış Akdeniz iklim tipi hâkimdir. Yaz aylarında bölge sıcaktır, kışın ise tam tersi soğuktur. Bölgeye ulaşım ise oldukça kolaydır.

İsteyenler havadan, karadan ya da demiryolu ile Kahramanmaraş’a seyahat edebilirler. Kahramanmaraş’ın nüfusu bir milyonu aşmış bulunmaktadır. Türkiye’nin büyükşehir statüsüne sahip illeri arasında da yerini almış bulunmaktadır. Ayrıca Kahramanmaraş’ın plaka kodu 46’dır.

KAHRAMANMARAŞ’A UĞRAYANLAR İÇİN GİDİLMESİ VE GÖRÜLMESİ GEREKEN YERLER

Kahramanmaraş çok zengin kültüre sahip bir ilimizdir. Kahramanmaraş’ın en meşhur yiyeceği dondurmasıdır. Özellikle kendine has dondurması ile Dünya genelinde adından sıkça söz ettirmektedir. Kahramanmaraş’a uğradığınızda birçok yerden dondurma temin etmeniz mümkün olacaktır.

Kahramanmaraş, gezilecek yerler bakımından oldukça zengin bir ildir. Öncelikle doğal alanlardan bahsedelim. Kahramanmaraş tarihi yerleri açısından da görülmeye değerdir. İlk olarak halkın da sıklıkla uğradığı Fırnız Mesire Yeri’nden bahsedebiliriz. Fırnız Mesire Yeri’ne Göksun Karayolu’nu kullanarak ulaşabilirsiniz. Bu yoldan üzerinde yer alan mesire alanı adını bulunduğu Fırnız Köyünden almaktadır. Döngel Mağarası ise bir başka doğal alandır. Döngel Mağarası Kahramanmaraş ile Kayseri’yi birbirine bağlayan yolun 50. Kilometresinde yer almaktadır. Ayrıca buraya ulaşmak için otobüs kullanma olanağınız da bulunmaktadır. Bunun için otobüs terminalinden bu yöne kalkan otobüslere binebilirsiniz. Mağara gibi yerleri sevenler için gidilebilecek bir başka mağara da Bulut Deliği Mağarası’dır. Bulut Deliği Mağarası Kahramanmaraş’ın Pazarcık İlçesi’nin güneybatısında yer almaktadır. Mağaranın genişliği 114 metredir.

İyi bir gezinin ardında güzel yemek isteyenler olabilir. Kahramanmaraş’ın yerel lezzetlerini tatmak isteyenler için Efendioğlu birebirdir. Efendioğlu, Menderes Mah. Trabzon Cad. Ecem Apt. No: 3 adresinde bulunmaktadır. Tatlı yemek isteyenler ise Trabzon Bulvarı No: 2 adresinde bulunan Yaşar Pastanesi’ne uğrayabilirler.

Kahramanmaraş gece hayatı yoğun olan bir yer değildir. Az da olsa eğlence mekânı bulunmaktadır. Bunlardan biri Maraş Kent Merkezi’nde yer alan Haskoç Türkü Evi’dir. Roma Gazinosu da ilin kent merkezinde bulunmaktadır.

Kahramanmaraş havaalanı oto kiralama firmaları; MFT, Yaşam Oto, Rau’dur. Kahramanmaraş havalimanı rent a car firmalarını bu şekilde adlandırabiliriz.

KAHRAMANMARAŞ ARAÇ KİRALAMA

Kahramanmaraş oto kiralama hizmeti sunan bir firma olarak, sizlere araçlar konusunda her türlü hizmeti sunmak adına var gücümüz ile çalışıyoruz. Eminiz ki siz de sevdikleriniz rahat bir yolculuk yapmasını istersiniz. Biz de Kahramanmaraş havaalanı kiralık araba hizmeti sunan bir kurum olarak, sizlere en rahat ve en konforlu araçları sunmaktan gurur duyuyoruz. Bizimle iletişime geçerek kullanmak istediğiniz araç hakkında bilgi verebilirsiniz. Biz de isteklerinizi not aldıktan sonra hemen sizin için çalışmalara başlar ve en kısa zamanda olumlu dönüt vermeye çalışırız. Uzman kadromuz ile yedi gün yirmi dört saat hizmetinizdeyiz. Kahramanmaraş havalimanı oto kiralama hizmetlerimiz sadece araç kiralamayı kapsamaz. Aracı kiraladıktan sonra yolculuk yaparken karşılaşabileceğiniz sorunlar karşısında da sizlere teknik ve bilgilendirme bakımından yardımcı oluyoruz. Bu sayede yolculuğunuzu ya da gezinizi aksatmadan devam etme imkânı elde etmiş olursunuz. Kahramanmaraş havaalanı araç kiralama firmaları arasından bizi seçtiğinize pişman olmayacağınızı garanti ederiz. Siz de keyifli bir yolculuk yapmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizi arayarak hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Adnan Menderes Havalimanı Oto Kiralama başlıklı makalemizde izmir araba kiralama, izmir araç kiralama ve izmir havaalanı oto kiralama hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı admin tarafından, tarihinde paylaşılmıştır.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

YAPILAN YORUMLAR