0424 238 08 62

Türkiye'nin Havaalanı Oto Kiralama Firması - Hoşgeldiniz

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı Oto Kiralama

HIZLI REZERVASYON OLUŞTURMAK İSTERMİSİNİZ ?

Araç Türü

Alış Tarihi

Teslim Tarihi

Kiralanacak Şehir

Kiralanacak Yer

İade Edilecek Şehir

İade Edilecek Yer

Isparta

Akdeniz bölgesinde yer alan Isparta ili 12 ilçe ve 1 merkezden oluşmaktadır. Isparta’nın ilçeleri; Aksu, Atabey, Eğirdir, Gelendost, Gönen, Keçiborlu, Senirkent, Sütçüler, Şarkikaraağaç, Uluborlu, Yalvaç, Yenişar bademlidir.

Isparta’da iklim genel olarak bulunduğu yere bağlı Akdeniz iklim tipi gözükmektedir. Yazları sıcak ve kurak, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. Bu sebeple birçok bitki türünü de içerisinde barındırmaktadır. Isparta’da birçok göl bulunmaktadır. Isparta’da en büyük göl Türkiye’nin 4. Büyük gölü olan Eğirdir Gölü’dür. Eğirdir Gölü’nün güney kesimi Hoyran Gölü olarak adlandırılmaktadır. Ayrıca Kovada gölü ile krater gölü olan Gölcük gölü de şehirde yer alan diğer önemli göller arasındadır. Bunun yanında 2892 metre yüksekliğe sahip Dedegöl Dağı’da güneydoğusunda bulunur.

Isparta’nın geleneksel yemekleri çok lezzetlidir. Fakat bazı yemekler sadece yöre halkınca değil tüm Türkiye tarafından sevilerek yenilmektedir.  Isparta’nın geleneksel tandır kebabı orada birçok restoran ve diğer işletmelerde kolayca bulabileceğiniz bir yemektir.  Ayrıca yine Isparta’ya özgü Sazan Dolmasının da tadı damaklarda kalmaktadır. Isparta’da birçok su ürününü lezzetli ellerden yiyebilirsiniz.

Isparta’da en ünlü spor merkezleri bulunmaktadır. Isparta’da birçok doğa sporu da yapılmaktadır. Özellikle bir kayak merkezinin yer aldığı Isparta kış turizmi açısından önemli rol oynamaktadır. Bunun yanında dağcılık ve su sporları da bölgede sıkça yapılan aktivitelerdendir. Ayrıca Isparta gül cenneti olarak da adlandırılmaktadır. Bunun ana nedeni bölgede sıkça gül yetiştiriciliğinin yapılmasıdır. Bu açıdan gül yetiştiriciliği bölge turizmine de oldukça büyük katkıda bulunmaktadır.

Büyük İskender’in krallığının ilanının ardından Isparta bölgesi Yunan egemenliği altına girmişti. Daha sonra Mora yarımadasında yaşayan Ispartalılar ve Atina Yunanları tarafından Anadolu’nun batısına bir göç dalgası başlamıştır. Mora yarımadasından gelen Ispartalılar topluluğu bugün de halen varlığını koruyan Isparta’ya göç ettiler. Daha sonra bulundukları bölgeye kendi isimlerini vermesi ile bölgede yaşamaya başladılar.

Isparta Rent a Car

Isparta yılın her vaktinde birçok yerli ve yabancı turiste farklı turizm alanlarında hizmet vermektedir. Bu yüzden gerek kış mevsiminde gerekse yaz mevsiminde sürekli turist çekebilen bir ilimizdir. Isparta rent a car firmaları ilin genelinde bulunmaktadır. Isparta havaalanı araba kiralama firmaları sizlere günlük, haftalık ve aylık olarak hizmet verebilir. Aracınızın kiralama süresini siz kendi ihtiyacınıza göre belirleyebilirsiniz. Cadde Rent a Car,  Class Rent a Car, Star Oto Kiralama, Isparta havalimanı oto kiralama firmalarından bazılarıdır.

Isparta Araba Kiralama

Isparta havaalanı araç kiralama hizmeti veren firmamız sizlere bu konuda yıllardan beri sorunsuz hizmetin aracısı olmuştur. Eğer Isparta kiralık araba arıyorsanız kaliteyi çok uzakta bulmayacaksınız. Sizlere sunduğumuz her hizmet kalite açısından oldukça özenle düşünülmüş ve hiçbir extra masraftan kaçılmamıştır. Sunduğumuz bu yüksek kaliteyi sizlere Isparta ucuz araç kiralama firmaları arasında en uygun fiyata veriyoruz.

Verdiğimiz hizmet sizlere ulaşabilecek en hızlı şekilde ulaşmaktadır. Bunun ana nedeni ise yıllardan beri verdiğimiz ustaca hizmet ve kendimizi hiç durmadan geliştirmemizdir. Yıllar geçtikçe yerimizde saymayıp her zaman kaliteyi ucuza sunmanın yolunu arayan firmamız bu doğrultuda kendini geliştirmiştir. Siz aracınızı seçtiğiniz andan itibaren verdiğimiz hizmet sizler için başlar. Tatilinizin boşa gitmemesi ve işinizin aksamaması için en hızlı şekilde hizmet vermeye ve sizlere aracınızı teslim etmeye özen gösteririz. Bu sebeple bünyemizde birçok evrak hazır durumda bulunmaktadır, sadece sizin gelip aracınızı seçip genel prosedürü halletme işleminiz geriye kalır. Siz aracınızı seçtiğiniz andan itibaren hizmetiniz başlar ve evraklarınız onaylandığı andan itibaren aracınızı teslim alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Iğdır Şehit Bülent Aydın Havalimanı Oto Kiralama başlıklı makalemizde ığdır araba kiralama, ığdır araç kiralama ve ığdır havaalanı oto kiralama hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı admin tarafından, tarihinde paylaşılmıştır.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

YAPILAN YORUMLAR