0424 238 08 62

Türkiye'nin Havaalanı Oto Kiralama Firması - Hoşgeldiniz

Hakkâri Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı Oto Kiralama

HIZLI REZERVASYON OLUŞTURMAK İSTERMİSİNİZ ?

Araç Türü

Alış Tarihi

Teslim Tarihi

Kiralanacak Şehir

Kiralanacak Yer

İade Edilecek Şehir

İade Edilecek Yer

HAKKARİ’DE RENT A CAR BİZİMLE GÜÇLENİYOR

Hakkâri yıllar boyunca Ortadoğu’nun incilerinden biri olmuş şehirlerdendir. Hakkâri turizmi güçlendiren en önemli faktörlerden biri Hakkâri rent a car şirketleridir. Hakkâri ilimiz son zamanlarda ülkemizde yaşanan terör faaliyetlerinden dolayı oluşan güvenlik sıkıntısı ile birçok turistin tercihinden uzak olsa da Hakkâri de gezip görülmeye değer buram buram tarih kokan klasik bir Anadolu şehridir.

Hakkâri coğrafi olarak ülkemizin doğu kesiminde bulunan diğer iller gibi karasal iklime sahiptir. Bu iklime sahip şehirler kışın sıcak ve kurak yazın ise çetin soğuk olmaktadır. Aynı zamanda rakım bakımından yüksek olan bu şehirde kış turizmi yaygın olarak yapılmaktadır. Hakkâri ilimizin merkez ilçesi de dahil olmak üzere dört tane ilçesi bulunmaktadır. Ayrıca Hakkâri posta kodu 30000’dir. Hakkâri ilimiz diğer tüm doğu illerimiz gibi yemekleriyle gündeme gelen bir şehirdir.

Hakkari’de en lezzetli yemekleri Cumhuriyet Mahallesi Ceylan Apartmanında bulunan Hacı Baba Kebap Salonunda yemek yemezseniz geziniz eksik kalmış demektir. Hakkâri ilimizde Hakkari havaalanı oto kiralama hizmeti veren bir Hakkari havalimanı araç kiralama şirketi bulunmaktadır. Bu şirket de Sümbül Oto Kiralamadır. Bu şirkete gönül rahatlığıyla güvenebilir ve gezinizi güvenle sürdürebilirsiniz. Hakkâri Mezopotamya bölgesinde bulunan bir şehirdir. Bu sebepten Hakkari’de gezilecek yerlerin sayısı çoktur.  Bunlar Uludoruk, Hakkâri Tarihi Medresesi, Cilo Dağı ve Hakkâri Tarihi Medresesi olarak sıralanabilir. Bu şehirde yapılan terör faaliyetlerinden dolayı bazı tarihi eserler ve evler zarar görmüş ve gezilemez hale getirilmiştir. Bundan dolayı bu şehrimize gezmek adına güvenlik riskini gözden geçirmesine fayda var şeklinde uyarımızı yapalım.

Hakkari’de gece hayatından bahsedecek olursak etkin bir gece hayatı söz konusu değildir. Ancak birkaç kafe bulunmaktadır. Hakkari’de en iyi kahvaltı mekanları Eylül Kahvaltı Salonu’nu şiddetle tavsiye edebilirim. Orada doğunun olmazsa olmazı ve incisi etlerinin verdiği ek lezzetler ile kahvaltınızı yaparken kendinizi farklı alemlere dalmış şekilde bulacaksınız. Romantik bir gece geçirmek isteyen birçok kişi olabilir. Bunun için size Cilo Dağının ve Uludoruk’un eşsiz manzarasını tavsiye etmek isterim. Günbatımını izlemek için Hakkari’de bulunan en ideal yerler dağların zirveleridir. Hakkâri Fırat ve Dicle nehirlerine yakınlığından dolayı tarih sahnesinde sürekli farklı farklı medeniyet ve ulusların doğuşlarına ve batışlarına ev sahipliği yapmış, her caddesi ve sokağı tarih kokan muhteşem bir şehirdir. Yalnız ilimizde yaşanan güvenlik problemleri zaman içinde turistlerin ilgisinden şehri uzaklaştırmıştır. Siz de gezin görün deriz. Hakkâri de ulaşımı ve turizmi güçlendiren en önemli etkenlerin başında Hakkâri havalimanı araç kiralama geldiğini söylemiştik. İşte bu sektörü de güçlendiren ve lideri konumunda bulunan firma biziz.  Hakkari’ye turistik ya da iş için gelen her müşterimiz üstün kalite ve ayrıcalıklar Hakkâri ucuz araç kiralama hizmeti sunmaktayız. Buraya gelen müşterilerimizi memnun etme konusunda da lider biziz. Müşteri memnuniyeti denince akla ilk gelen konu ücret tabii ki. Firmamız Hakkâri havaalanı araç kiralama şirketleri arasında müşteriyi fiyatıyla en çok memnun eden şirkettir. Cebinize adeta bayram ettiriyoruz. Ayrıca periyodik olarak bakımı yapılmış kaliteli araçlarımızla kalite konusunda da bu sektörün baş tacı haline gelmiş bulunmaktayız. Siz de bu her yanı buram buram tarih kokan yıllar boyunca Mezopotamya bölgesinin incisi olmuş bu şehirde ulaşım hizmetleri için bizi tercih edin hem kafanızı hem cebinizi rahat ettirirken, güvenli bir yolculuğun keyfini sürün. Biz işimizi en iyi yapanlar olarak size de iyi tatiller dileyelim. Bizi tercih edin tatiliniz iyi olsun.

Bir önceki yazımız olan Gaziantep Havalimanı Oto Kiralama başlıklı makalemizde gaziantep araba kiralama, gaziantep araç kiralama ve gaziantep havaalanı oto kiralama hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı admin tarafından, tarihinde paylaşılmıştır.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

YAPILAN YORUMLAR