0424 238 08 62

Türkiye'nin Havaalanı Oto Kiralama Firması - Hoşgeldiniz

Gaziantep Havalimanı Oto Kiralama

HIZLI REZERVASYON OLUŞTURMAK İSTERMİSİNİZ ?

Araç Türü

Alış Tarihi

Teslim Tarihi

Kiralanacak Şehir

Kiralanacak Yer

İade Edilecek Şehir

İade Edilecek Yer

             GAZİANTEP VE COĞRAFİ BİLGİSİ

Gaziantep ilçeleri Şahinbey, Şehitkâmil, Nizip, İslâhiye, Oğuzeli, Araban, Yavuzeli, Nurdağı, Karkamış şeklindedir. Gaziantep iklimi Akdeniz ve Doğu Anadolu iklimleri arasında Akdeniz ikliminin ağırlıklı olarak hissedildiği bir ilimizdir. Buna rağmen denize kıyısı olan bir şehir olmadığı için nem oranı çok düşük seyredilmekte, bu da havayı sert olmaktan uzaklaştırmaktadır.

Gaziantep Coğrafi anlamda dağlık ve engebeli arazilerin olduğu bu ilimiz de kişisel araç ya da Gaziantep Gaziantep oto kiralama imkanı ile Gaziantep’in en ünlü yerlerinde fıstık, meyve ve sebze bahçelerini görmek beraberinde pamuk ve buğday tarlalarının sık olmasıyla sedir ormanları ve step bitki örtüsüne de dağlık alanlarında bulabilmek mümkündür. Konum olarak bu ilimizi göz önüne alacak olursak doğusunda Şanlıurfa Güneybatısında Kilise uzanan illerimizi bulundurarak sanayi bakımından da büyük gelişme göstermiştir.

Gaziantep plaka ve Posta kodu

Gaziantep’in plakası 27 ve Gaziantep il posta kodu ise 27000 dir.

Gaziantep tarihi yerleri

Her sokağında hayat bulabileceğimiz Gaziantep’te görülmesi gereken yerler başında ise ; Şahinbey Mahallesinde yer alan Bakırcılar Çarşısı, İslâhiye de Hızır Yaylası ve Zincirli Örenyeri ,Yavuzeli ilçesinde Dolmen Mezarları, Karkamış sınırları içerisinde bulunan Karkamış Harebeleri, Şahinbey Seferpaşa Mah. yeralan Gaziantep Kalesi, Yavuzeli İlçesi Kasaba köyünün yakınında bulunan Rumkale ve  Mithatpaşa Mahallesi Şehitkâmil de rastlayacağımız Zeugma Mozaik Müzesi gibi birçok tarihi yapıta ev sahipliği yapan yerler bulunmaktadır.

Zengin mutfağı ve Gece hayatı

Gaziantep’in en lezzetli yemekleri zengin olan mutfağında ise soğan yahnisi, ekşili taraklık tavası, beyran, et paçası, ekşili köfte gibi et yemekleri ile baklava, fıstıklı kadayıf, dolama, şam tatlısının olduğu ün salmış tatlılarının da öne çıktığını görebiliriz. Gaziantep’in ünlenmiş yemekleri Halil Usta ve İmam Çağdaşta ise birbirinden lezzetli bu yemekleriyle beraber tatlılarını adreslerinde bulabilirsiniz;

Adres : Osmangazi Mah. Abdülkadir Aksu Bulvarı No:96 Şehitkâmil Gaziantep

Telefon : +90 342 339 26 27

İmam Çağdaş Adres:Eski Hal Civarı, Uzun Çarşı No:49

Şahinbey – Gaziantep

Telefon : 0 342 220 45 45 – 0 342 220 70 80  numara ve adreslerinden temin edebiliriz.

Türkiye’nin 6. büyük kenti olan Gaziantep’te gece hayatı denilince söylenebilecek yerlerden birisi Dedeman otelde yer alan Deep Night Club yahut salsalı, bir İngiliz kulüp arıyorsanız Kırkayak parkı karşısındaki SPR Pub Restoran sizin için kaçınılmaz olacaktır. Şahinbey de yer alan Buzz Bar ise oldukça rağbet gören yerler arasında bulunur. Kişisel araç ile kolay bulunan bu yerler için Gaziantep aynı zaman da çeşitli Gaziantep havaalanı araç kiralama imkânı sunmakla beraber sizi tatil, iş gibi konaklama durumlarınızda havaalanların da Gaziantep havaalanı oto kiralama fırsatları ile de karşılayarak kolaylık sağlamaktadır.

Gaziantep araç kiralama firmaları

Ulaşım imkanlarını kolaylaştırması, gezilebilecek alanları çoğaltması gibi nedenlerle Gaziantep havalimanı araç kiralama bir aracı satın alma maliyetlerini üstlenmeden gönül rahatlığıyla kullanabilmenin en iyi ve en güvenilir yoludur. Bu sebepten dolayı gerek turistlerin gerek yerli halkın ucuz araç kiralama imkanlarından faydalandığını görmek mümkündür.

Gaziantep nüfusu artmakta olan bir olarak Gaziantep havalimanı Araç Kiralama ve transferlik Hizmetleri vermekteyiz.

Gaziantep havalimanı otomobil kiralama ve transferlik hizmeti nüfus artışı oldukça hızlı olan bir bu ilimiz için talep oranı yüksektir, şirket olarak Türkiye genelinde Gaziantep Rent A Car sektörde kendini öne çıkaran bayanlara özel bayan şöförlü ve araçlara opsiyonlu sunulan bebek koltuğu, navigasyon gibi özelliklerimiz ile de siz müşterilerimizin hizmetine güvenle ve keyifle sunmaktayız.

Bir önceki yazımız olan Hasan Polatkan Havalimanı Oto Kiralama başlıklı makalemizde eskişehir araba kiralama, eskişehir araç kiralama ve eskişehir havaalanı oto kiralama hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı admin tarafından, tarihinde paylaşılmıştır.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

YAPILAN YORUMLAR