0424 238 08 62

Türkiye'nin Havaalanı Oto Kiralama Firması - Hoşgeldiniz

Erzurum Havalimanı Oto Kiralama

HIZLI REZERVASYON OLUŞTURMAK İSTERMİSİNİZ ?

Araç Türü

Alış Tarihi

Teslim Tarihi

Kiralanacak Şehir

Kiralanacak Yer

İade Edilecek Şehir

İade Edilecek Yer

Erzurum

Türkiye’nin kuzeydoğusunda yer alan Erzurum birçok yerli yabancı turistin her yıl uğradığı noktalardan birisidir. Özellikle kış turizmi konusunda çığır açan Erzurum birçok tesise ve altyapıya sahiptir.

Erzurum Türkiye’nin yüksek dağlık bölgelerinden bir tanesidir.  Bunun ana nedeni oluşumunun diğer yerlere göre daha yeni olmasıdır. Erzurum’un en yüksek noktası 3937 metre uzunluğunda olan Kaçkar ile Verçenik Tepesi’dir.  Erzurum çevresinde yer alan iller Kars, Ardahan Artvin, Rize, Gümüşhane, Bayburt şeklindedir. Ayrıca birçok ile de yakın mesafede bulunmaktadır. Erzurum’un bir adet havaalanı bulunmaktadır. Bu havaalanına her gün birçok ilden seferler düzenlenmektedir.  Genellikle kış aylarından sefer sayısı sıklaşmaktadır. Erzurum yoğun bir karasal iklim altındadır. Yıllık sıcaklık ortalaması ise 6.0 derece kadardır. Bu yüzden her yıl sıcaklık rekorları kırılmaktadır. Ülkemizin en soğuk yerlerinden bir tanesidir.

Erzurum tarihi devirlerde birçok uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Bu yüzden Erzurum’u gezi sırasında birçok tarihi ve eski yapıyı görebilmeniz mümkündür. Erzurum’un kuruluş tarihi M.ö 4900’lü yıllara dayandığı tahmin edilmektedir. Elde edilen bulgular bu yönde delil olmaktadır. Erzurum tarih boyunca Urartular, Kimmerler, İskitler, Medler, Persler, Parftlar, Romalılar, Sasaniler, Araplar, Selçuklular, Bizanslılar, Moğollar, İlhanlılar, Safeviler ve Türkler gibi birçok farklı milletin egemenliği altına girmiştir.  Osmanlı zamanında 1514 yılında şehir feth edilmiştir. O zamandan beri de Türk yurdu olarak varlığı korumuştur. Cumhuriyetin ilk yıllarında da misak-ı milli içerisinde bölünmez bir bütün olarak yer almıştır.

Erzurum doğunun birçok yemeğini ve kültürünü içinde barındırır. Erzurum mutfağında en önemli yemekler su böreği, ekşili dolma, ayran aşı, çiriş, kesme çorbası, yumurta pilavı, kadayıf dolması, şalgam dolması, önemli yer tutar. Bu yemekler Erzurum’da birçok ev tarafından severek tüketilir. Ayrıca Erzurum Oltu taşı işçiliği ile de çok meşhurdur. Oltu taşından birçok şey yapılmaktadır. Örneğin tespih, ağızlık, bilezik, gerdanlık, broş, küpe, saç tokası gibi hediyelikler yapılan işçilikte önemli yer tutar.

Erzurum’a ulaşım otobandan ve havayolu olarak gerçekleştirilir. Havaalanı şehre 10 km uzaklıkta yer alır. Bu sebeple havaalanından şehre ulaşım oldukça kolaydır.

Erzurum Rent a Car

Erzurum turizm açısından önemli rol oynayan illerimizden bir tanesidir. Örneğin Türkiye’nin ünlü dağı olan Palandöken Dağı, Erzurum’da yer almaktadır. Bunun yanında rafting gibi su sporları da sıklıkla yapılan spor türleridir. Erzurum havaalanı rent a car firmaları sizlere oto kiralama konusunda hizmet veren firmalardır. Aytour Oto Kiralama, oto kiralama firmalarına örnek gösterilebilir.

Oto Kiralama Firmamız

Erzurum havalimanı oto kiralama hizmeti veren firmamız sizlere bu konuda uygun fiyatın garantisini vermektedir. Sizler ailenizle tatil yaparken Erzurum ucuz oto kiralama hizmetimiz sayesinde istediğiniz gibi gezebilirsiniz. Tatilinizi yaparken otobüs ve taksiye muhtaç kalmayıp istediğiniz yere kendi aracınızla gitme özgürlüğünü yaşayabilirsiniz. Firmamız Erzurum havalimanı araç kiralama firmaları arasında sizlere sorunsuz hizmet verebilecek kaliteye ve uzmanlığa sahiptir. Bilgi birikimimiz sadece bugün oluşmuş değil yıllardan beri Erzurum havaalanı araba kiralama konusunda verdiğimiz hizmet sayesinde gerekli tecrübe oluşmuştur. Bu tecrübe sayesinde sizlere Erzurum araba kiralama firmaları arasında verilebilecek en iyi ve en kaliteli işi sunmaya özen gösteriyoruz. Verdiğimiz hizmette hiçbir zaman bizler için para ön planda değildir bizim için en önemli olan şey sizleri memnuniyeti ve hoşnutluğudur. Sizler memnun oldukça bizler için paradan kıymetlidir. Bu yüzden kendimizi durmadan sizlerin ihtiyacı ve isteği doğrultusunda geliştirdik. Verdiğimiz hizmet yıllar boyunca yerinde saymayıp aksine durmadan ilerleme kaydettik. Bu yüzden yıllar boyunca sizlere sunduğumuz hizmetin kalitesi artmış ve artmaya da devam etmektedir.

 

 

 

 

Bu yazı admin tarafından, tarihinde paylaşılmıştır.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

YAPILAN YORUMLAR