0424 238 08 62

Türkiye'nin Havaalanı Oto Kiralama Firması - Hoşgeldiniz

Erkilet Havalimanı Oto Kiralama

HIZLI REZERVASYON OLUŞTURMAK İSTERMİSİNİZ ?

Araç Türü

Alış Tarihi

Teslim Tarihi

Kiralanacak Şehir

Kiralanacak Yer

İade Edilecek Şehir

İade Edilecek Yer

KAYSERİ RENT A CAR

Kayseri’de 16 ilçe bulunmaktadır. Kayseri’de bulunan ilçeler ve Kayseri posta kodları; Akkışla (38830), Özvatan (Çukur) (38770), Bünyan (38600), Develi (384009), Felahiye (38750), Hacılar (38210), Kocasinan (38100), Melikgazi (38220), Pınarbaşı (38700), Sarıoğlan (38850), Sarız (38660), Talas (38280), Tomarza (38900), Yahyalı (38500), Yeşilhisar (38800), İncesu (38560). Kayseri’nin plaka numarası 38 olarak belirlenmiştir.

Kayseri İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan bir ilimizdir. Kayseri’nin denize olan yüksekliği 1050 m. olarak hesaplanmıştır. Kayseri’de iklim olarak bozkır iklimi hüküm hâkimdir. Yazları sıcak ve kurak, kışın ise soğuk ve yağışlıdır. Nüfusu ise bir milyonun üzerindedir. Her geçen gün nüfusu artmaya devam etmektedir.

KAYSERİ’DE GİDİLEBİLECEK YERLER VE MEKÂNLAR

Kayseri tarih zenginliği bakımından zengindir. Kayseri en ünlü dağ’a sahiptir. Kayseri deyince akla ilk gelen yerlerden biri şüphesiz Erciyes Dağı. Erciyes Dağı’na uğrayarak çeşitli aktivitelere katılmanız, size oldukça keyifli vakit geçirme imkânı sunacaktır. Daha çok tarihi mekânlardan hoşlananlar ise Hunat Hatun Külliyesi’ni ziyaret edebilirler. Hunat Hatun Külliyesi, Kayseri Cumhuriyet Meydanı’nda bulunmaktadır. Vaktini alış veriş yaparak değerlendirmek isteyenler ise Forum Kayseri’ye uğrayarak bu ihtiyaçlarını giderebilir. Forum Kayseri Hunat Mah. Sivas Cad. No: 1 Kılıçaslan, Melikgazi, Kayseri adresinde bulunmaktadır.

Kayseri’de bulunduğunuz sırada yemek yiyebileceğiniz pek çok kaliteli mekân bulunmaktadır. Öncelikle Kayseri’de en lezzetli kahvaltı ile başlayalım, Gubate Restoran ve Kahvaltı Evi bu iş için en ideal yerler arasında bulunmaktadır. Gubate Restoran ve Kahvaltı Evi Mevlana Mah. 6080 sok. Mehmet Akif Ersoy Cad. No22/C Talas, Aydın Sitesi’nde yer almaktadır. Kahvaltı haricince yemek yiyebileceğiniz mekânlardan birisi Elmacıoğlu İskender Çarşı’dır. Cumhuriyet Mahallesi, Millet Cad. No: 5 Melikgazi, Çarşı adresinde bulunan Elmacıoğlu İskender Çarşı, İskender yemek isteyenlerin ilgi odağı halindedir.

Kayseri gece hayatı bakımından oldukça hareketli bir şehirdir. Gece hayatını sevenler Kayseri’de istedikleri gibi vakit geçirebilirler. Özellikle Talas Bölgesi barların bir arada bulunmasından dolayı oldukça popüler bir yerdir. Bu bölge Kayseri Şehir Merkezi’nin 10 km uzağında yer almaktadır. Talas’ta bulunan mekânlara bir göz atacak olursak, Seyif Cafe Restoran manzarasıyla akla gelen ilk yer olacaktır. Kale Roof Bar çok hareketli mekânlardan biridir, biraz fiyat bakımından fazla olsa da müşterileri memnun kalmaktadır.

 Kayseri rent a car firmaları; Akdoğan oto kiralama, Erciyes Rent a Car, İstasyon,  Vis Car Oto Kiralama, Arya Oto Kiralama, Molu Rent a Car, Rent a Car 38, Central, Ecar, Albin, Alvis Araç Kiralama, Ahval, Sedef, Carmen, Şah, Akar, Yağmur, Park, Vizyon Rent a Car gibi birçok firma bulunmaktadır. Kayseri havaalanı oto kiralama firmalarını bu şekilde sıralayabiliriz.

 

KAYSERİ ARAÇ KİRALAMA

Kayseri’de bulunan birçok firma arasında sıyrılıp sektörde lider hale gelmek sizin de takdir edeceğiniz gibi çok çalışma gerektiren bir iştir. Kayseri havaalanı araç kiralama firmaları arasında bizi tercih etmeniz için birçok sebep bulunmaktadır. Bildiğiniz gibi araç kiralarken daha önce hiç tanımadığın bir araca binersiniz ve belli bir süre bu araçla beraber hareket edersiniz. Daha önce kullanmadığınız yabancı bir araca da güvenmek pek mümkün olmaz. Biz kayseri havalimanı kiralık araç hizmetleri verirken bu hususa dikkat ediyoruz. Kullanacağınız araca güvenle binebilmeniz için her türlü bakımını önceden yaptırıyoruz. Ayrıca sunduğumuz bu ve diğer birçok hizmetin karşılığında araçlarımızı oldukça uygun fiyatlara kiralıyoruz. Kayseri ucuz araç kiralama işinde de bize güvenebilirsiniz. Kurum olarak hem canınızın hem de cebinizin dostu olduğumuzu bilmenizi isteriz. Firma olarak Kayseri havalimanı araç kiralama hizmetlerimizi de sürdürmekteyiz. Siz de Kayseri’ye gelecekseniz hemen bizimle iletişime geçin. Sizler için mükemmel bir hizmet sunmak amacı ile planlamalar yapıyoruz. Bizi aramakla pişman olmayacağınız bir işe imza atmış olursunuz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Kars Harakani Havalimanı Oto Kiralama başlıklı makalemizde kars araba kiralama, kars araç kiralama ve kars havaalanı oto kiralama hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı admin tarafından, tarihinde paylaşılmıştır.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

YAPILAN YORUMLAR