0424 238 08 62

Türkiye'nin Havaalanı Oto Kiralama Firması - Hoşgeldiniz

Diyarbakır Yeni Hava Limanı Oto Kiralama

HIZLI REZERVASYON OLUŞTURMAK İSTERMİSİNİZ ?

Araç Türü

Alış Tarihi

Teslim Tarihi

Kiralanacak Şehir

Kiralanacak Yer

İade Edilecek Şehir

İade Edilecek Yer

DİYARBAKIR TURİZMİ RENT A ÇAR İLE CANLANIYOR

Diyarbakır yüzyıllardır medeniyetlere ev sahibi olması dolayısı ile turizmi çok canlı bir şehirdir.

Diyarbakır turizmi Diyarbakır rent a car ile canlanıyor. Diyarbakır en ünlü Köy kahvaltılarının turistler tarafından çokça tercih edildiği bu şehirde size güzel manzarası ile Alaçatı Kahvaltı Salonu’nu şiddetle tavsiye ederim. Burada yiyeceğiniz bir tabak kavurmaya bayılacaksınız. Diyarbakır’ın en lezzetli yemeğini de mutlaka ünlü bir restoranda yapmalısınız.

Bunun için size tavsiye edebileceğimiz ilk yer ise Sulukhan Restoran. Savaş Mahallesi, Değer Sokak’ta bu restoranı bulabilir ve leziz bir akşam yemeğini keyfini sürebilirsiniz. Ayrıca size Dağkapı ciğercisini de mutlaka ziyaret ederek orada bir ciğerin tadına bakmanızı tavsiye ederim.

Diyarbakır’da karasal iklim çeşidi görülmektedir. Bu iklim çeşidinde yazlar sıcak ve kurak kışlar ise soğuk ve yağışlıdır. Diyarbakır Coğrafi olarak yüksek ve dağlık bir alanda bulunmasına rağmen Fırat ve Dicle nehirlerine yakınlığından dolayı tarih boyunca değerini kaybetmemiştir. Günümüzde de terör faaliyetlerinin etkisiyle turizmin düşüşüne neden olsa da tarihi yapısı ve güzelliği hala korunmaktadır.

Diyarbakır’da gece hayatına deyince olursak çok etkin olmadığını belirtmeliyiz. Ancak orda da birkaç kafe ve bar bulunmaktadır. Diyarbakır in posta kodu 21000’dir. Ayrıca Diyarbakır’da ilçe sayısı 17’dir.  Bu ilçeler arasından Sur Diyarbakır’ın en önemli ilçelerinden biridir. Bu ilçede eskiden şehrin sınırlarını belirleyen ve şehrin savunmasında kullanılan kale surları bulunmaktadır. Diyarbakır Suriçi’nde bulunan çarşı herkesin yüksek ilgisini çeken ve şehrin gelir merkezi olan bölgelerden biridir. Burdan bakır, kilim gibi şeyler alarak sevdiklerinize hediye edebilir ya da tatilimizden kalan bir anı olarak saklayabilirsiniz. Diyarbakır herkesin de bildiği gibi peygamberler şehridir. Bu şehirdeki çeşitli İslam büyüklerinin mezarları ve türbeleri bulunmaktadır. Burada Diyarbakır Ulu Cami, Cahit Sıtkı Tarancı Müzesi, Atatürk Müzesi, Jandarma Binası gibi eski zamanlardan yapıtlar turistlerin yoğun ilgi gösterdiği öğelerin başında gelmektedir. Diyarbakır’da araç kiralama hizmeti için HJRRent A Car, 4Diyarbakır ofis oto kiralama rent a car, Öz NissaRent A Car, Diyarbakır Oto Kiralama Star Rent a car, SİXT RENT A ÇAR, EnterpriseRent – A – Car, City Rent a car, Diyarbakır oto kiralama araç kiralama, Avis gibi birçok Diyarbakır havaalanı oto kiralama firması hizmet vermektedir. Bunların hepsini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Diyarbakır Mezopotamya bölgesinin kuzeyinde verimli topraklarda bulunmasından dolayı medeniyetlere ev sahipliği yapmış bir turist mıknatısıdır. Turizmde en çok kullanılan gezi yöntemi ise Diyarbakır ucuz araç kiralama yöntemidir. Bu yöntemde ise lider markayı sorduğunuzda herkes bizi gösterecektir. Bu sektörün en iyilerinden biri olmamızdan sebep kalitemiz ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemdir. Müşteri memnuniyetini kazanmanın yolu ise fiyat yelpazesini müşterinin isteğine göre ayarlamaktır. Bizim fiyat yelpazemiz sizin cebinize bayram ettirecek şekilde tasarlanmıştır. Ama üstün kalitenin de üstünde hizmet almak isteyen müşterilerimiz çok cüzi bir ek ücret karşılığında VIP hizmetten yararlanabilme kolaylığını sahiptir. VIP hizmeti kullanmayanlar endişe etmesin her iki hizmetimiz de yüksek kalitelidir. Ayrıca araçlarımız periyodik olarak bakımdan geçerek sizi asla yarı yolda bırakmamak üzere hazırda beklemektedir. Bu kalitemiz bizi kiralık araç denince akla gelen en iyi isim yapmaktadır. Şayet böyle bir sorununuz varsa siz de Diyarbakır havalimanı araç kiralama firmaları arasından bizi tercih ederek ulaşımı kolay ve keyifli bir tatil yaparsınız. Firmamız üstün özellikleri ile gezimiz boyunca hem cebinizi hem kafanızı rahat ettirmek üzere her türlü işlemi gerçekleştirmektedir. Siz de bizi tercih edin kafanız ve cebinize rahat etsin.

Bir önceki yazımız olan Denizli Çardak Havalimanı Oto Kiralama başlıklı makalemizde batman araba kiralama, batman araç kiralama ve batman havaalanı oto kiralama hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı admin tarafından, tarihinde paylaşılmıştır.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

YAPILAN YORUMLAR