0424 238 08 62

Türkiye'nin Havaalanı Oto Kiralama Firması - Hoşgeldiniz

DHMİ Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı Oto Kiralama

HIZLI REZERVASYON OLUŞTURMAK İSTERMİSİNİZ ?

Araç Türü

Alış Tarihi

Teslim Tarihi

Kiralanacak Şehir

Kiralanacak Yer

İade Edilecek Şehir

İade Edilecek Yer

KOCAELİ

 

Kocaeli sanayi bölgesi olarak bilinir. Yüzölçümü’ne göre nüfus oldukça fazladır. Başka şehirlerden iş bulmak için gelip yerleşen fazla olmuştur. Kocaeli’nde birçok önemli fabrika bulunmaktadır. Bu durumda iş imkanını fazlalaştırmaktadır. Birçok araba markası, lastik markaları ve boya markaları burada üretilmektedir. Kocaeli’nin posta kodu 41000’dır. İlçeleri Baş İskele, Çayır ova, Darıca, Dil ovası, Gebze, Gölcük, Kandıra, Karamürsel, Kartepe, Tütün çiftliktir. Kocaeli Sakarya, Bursa, İstanbul, Yalova, İzmit Körfezi, Marmara denizi, Karadeniz ile çevrilidir. Burada Karadeniz ve Akdeniz iklimi gözlenir. Kış ayları ılık ve yağış ağırlıklı yaz ayları ise sıcak ve az yağış olur. Kocaeli Bitki örtüsü ormanlardır. Bu sanayi şehrinin bu kadar özelliğinin arasında birde doğal güzellikleri ve gezilmesi gereken yerleri bulunmaktadır. Kocaeli’nin en önemli yerlerinden birisi Kartepe Kayak merkezidir. Burası Türkiye’nin en güzel kayak merkezlerinden birisidir. Kefken Kandıra pembe kayalıkları mutlaka görmelisiniz. Şirin küçük bir kasabadır. Balıklayalar Tabiat Parkı, Yuvacık barajı, Kocaeli Yaylaları, Osman Hamdi Bey Evi, Darıca Hayvanat Bahçesi, Beş kayalar Tabiat Parkı, Gayret Gemi Müzesi, Kutluca Köyü, Gölcük Deniz Müzesi, İzmit Saat Kulesi, Seyrek Kalesi, Evliya Çelebi Yolu, Eski hisar Kalesi, İzmit Orhan Camisi, Samanlı Dağları, Ayazma Ilıcası gezilmesi gereken yerlerdir.

 

KOCAELİ YEMEK KÜLTÜRÜ VE MEKANLARI

 

Kocaeli’nde lezzetli köy kahvaltısı yapabilirsiniz. Emirgan Sütiş bu kahvaltı için çok uygun bir mekân. Adres: Arasta Park AVM Akasyalar Cad. No:24 İzmit. Ya da güzel manzara eşliğinde lezzetli bir kahvaltı için Şelale Park Saray Yokuşunu tercih edebilirsiniz. Adres: Kemalpaşa mah. Saray yokuşu sokak No:5 İzmit. Ümit Usta, Beyaz Ev Butik Restaurantlarda da kahvaltı yapabilirsiniz. Manzara restaurant diğer kahvaltı yapabileceğiniz mekanlardır.  Kocaeli’nin Meşhur yemekleri Umaç Çorbası, Akıtma, Ciğerli Kavurma, Değirmendere Fındığı, Pişmaniye, Mancar Yemeği, Mancarlı kandıra Pidesi, Yarımca Kirazı, Dartı, Kandıra Yoğurdudur. Bu eşsiz lezzetleri Rizeli Kardeşler Balık Lokantası Cedit mah. Turan Güneş Cad. No:51 İzmit adresinden, Bursa Kebapçısı Ömer ağa mah. Hürriyet Cad. No:97 İzmit, Masala Kebap Körfez Mah. Berk Sok. No:4 İzmit adreslerinden yiyebilirsiniz. Ya da Mini Köşk, vadi Restaurant, Şelale Park Cafeden yiyebilirsiniz. Eğlenmek isterseniz gece hayatı bu şehirde oldukça iyidir. Tarzınıza uygun yanınızdakilerle rahatlıkla eğlenebileceğiniz mekanlar bulunmaktadır. Adres Bar, Yüce Bar, Club Park Door, Şah Bar eğlenmek için güzel mekanlardır. Yüce bar Kemal Paşa Mah. Fettah Öven Sok. İzmit adresindedir. Diğer barlarda yine İzmit merkez de bulunmaktadır.

 

KOCAELİ ARABA KİRALAMA FİRMALARI

 

Yağmur oto kiralama, İrem rent a car, Buser rent a car, My rent a car, Yücel rent a car, karalar oto kiralama, Lipo rent a car, Gölcük oto kiralama, Durmuşlar rent a car, City rent a car, Fatih rent a car, Kocaeli oto kiralama, Yıldız rent a car Kocaeli havaalanı araç kiralama firmalarından bazılarıdır. Kocaeli havaalanı oto kiralama firmaları oldukça fazladır. Nüfusun çok olması araç ihtiyacını da arttırmaktadır.  Kocaeli havalimanı oto kiralama konusunda firmamız en iyiler arasındadır. Firmamız ilk önce müşterilerimizin istek ve taleplerine önem vererek onların güvenli bir şekilde araç kullanmasını sağlamaktadır. Bütün araçlarımız kurallara uygun şekilde sağlam araçlardır. Kocaeli ucuz araç kiralama konusunda da sizlere en uygunu sunmaktayız. Kocaeli rent a car firmaları birbiri ile yarışır iken biz kendimiz ile yarışmaktayız. Kocaeli havalimanı kiralık araç firması olarak sürekli kendimizi ve araçlarımızı yenileyip geliştirmeye özen göstermekteyiz. Bu açıdan tercih edebileceğiniz en güvenilir ve kaliteli hizmet sunan firmalar arasında en başta gelmekteyiz. Bize ihtiyacınız olan her an rahatlık ile ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Erkilet Havalimanı Oto Kiralama başlıklı makalemizde kayseri araba kiralama, kayseri araç kiralama ve kayseri havaalanı oto kiralama hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı admin tarafından, tarihinde paylaşılmıştır.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

YAPILAN YORUMLAR