0424 238 08 62

Türkiye'nin Havaalanı Oto Kiralama Firması - Hoşgeldiniz

Batman Havalimanı Oto Kiralama

HIZLI REZERVASYON OLUŞTURMAK İSTERMİSİNİZ ?

Araç Türü

Alış Tarihi

Teslim Tarihi

Kiralanacak Şehir

Kiralanacak Yer

İade Edilecek Şehir

İade Edilecek Yer

BATMAN’DA RENT A CAR YANINDA

Batman turizme büyük katkılarda bulunmaktadır. Bu katkısında turizmi kolaylaştırdığı için Batman havaalanı rent a car firmalarının önemi büyüktür. Balıkesir ilimizde bulunan Batman araba kiralama firmaları ise şunlardır; Aspava Rent a Car, Batman Rent a Car, Raman Rent a Car, Emir Rent a Car, Batman Kayra Oto Kiralama/Rent a Car, Nehir Oto Kiralama, Reis Rent a Car, Ferdi Rent a Car, Jiyan Rent a Car Batman, Eser Oto Kiralama, Star Rent a Car, Oto Araç Kiralama gibi firmalardır. Bu firmalar Batman’a gelen turistlere üstün kolaylık sağlamakta ve arabası olmayanlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Batman da en ünlü restoranlar da bu şehrin ünlenmesine büyük katkı sağlamıştır.  Batman restoranlardan en ünlü üç tanesi ve adresleri şunlardır; Xalo Hayran Ciğer Salonu, Yeni Mahalle 1008 Sokak NO:15; Çömce Lokantası, Diyarbakır Caddesi NO:32 ve Petrol, T.P.A.O Site. Bu yerleri ziyaret edip orada 2 lokma bir atıştırmanızı öneririz.

Batman mutfağına bayılacaksınız. Batman’ın en meşhur olanlarını say say bitmez. Önceliğimiz tabii ki petrol. Batman en çok petrol çıkarılan illerimizdendir. Ayrıca Batman mutfağı ile de öne çıkar. Batman’da Tarihi yerleri gezmek isteyenler için de Hasankeyf ilçesi sizi eski zamanlara götürür. Tamamen tarih kokan bir ilçedir Hasankeyf. Gece hayatından bahsetmemiz gerekirse

Batman gece hayatı önemli bir unsur değildir. Çünkü gece eğlencesi yapabileceğiniz çok mekân bulunmamaktadır. Yani burada etkin bir gece hayatı yoktur. Buna rağmen Batman’ın görülecek gezilecek yerleri say say bitmez. Öncelikle Hasankeyf ilçesi diyelim orası başlı başına görülecek gezilecek bir yer olarak öne çıkıyor.  Ayrıca Batman’ın Malabadi Köprüsü, Kozluk ve Rabat Kaleleri de Dünyaca ünlü yerler arasındadır. Batman’ın ilçeleri ve Batman ilçe kodları merkez, Beşiri, Gercüş, Hasankeyf, Kozluk ve Sason şeklindedir. Merkez posta kodu 72000, Beşiri 72200, Gercüş 72300, Hasankeyf 72350, Kozluk 72400, Sason 72500’dür.

Batman’da en güzel kahvaltı mekanları için seçenekler bulunmaktadır. Bunlardan en çok tavsiye edilenlerden bir tanesi ise Van Kahvaltı ve Kafe adlı restorandır. Batman’ın turizmde tercih edilmesinin sebeplerinden biri de Akdeniz iklimine sahip olmasıdır. Yazları sıcak ve kurak kışları ılık ve yağışlı olan Batman insanların ziyaretine dört mevsim açıktır.

Batman ülkemizin en dokunulmamış ve sağlam tarihli şehirlerinden birisidir. Yıllarca çeşitli medeniyetlere ev sahipliği yapmış bu medeniyet günümüzde ise birçok turiste ev sahipliği yapmaktadır.

Rent a Car İçin de En İyisini Bulabilirsiniz

Yukarda anlattığımız nice özellik ve güzellik daha önce söylediğimiz gibi Batman ilimizi adeta bir turist mıknatısına çevirmektedir. Turistler için en önemli sorunlardan birisi ise ulaşımdır. Bu sorunu halletmek için ise genelde Batman araç kiralama firmalarını tercih etmektedir. Batman havalimanı oto kiralama denince ise akla ilk gelen firma tabi ki biziz. Firmamız üstün kalitesi ve müşteri memnuniyeti ile diğer firmaları geride bırakmıştır. Müşteri memnuniyeti açısından iyiyiz demiştik. Bu alanda iyi olmanın yolu Batman ucuz araç kiralama hizmetini vermekten geçiyor. Müşterilerimizin asla cebini yakmayacak fiyatlarımızla lider biziz. Batman kiralık araba bulma konusunda mutlaka bize uğramanız için bir sebep daha var. O da kalitemiz. Araçlarımızın periyodik olarak bakımı yapılır ve sizi asla yarı yolda bırakmayacak şekilde hazırda bekletilir. Diğer Batman havaalanı oto kiralama firmalarından ayrı olarak bizim VIP hizmetimiz de mevcuttur. Çok cüzi bir ek ücret ödeyerek siz de VIP hizmetten yararlanabilirsiniz. Diğer firmalar yerine bizi tercih etmeniz hem cebinizi hem kafanızı rahat ettirecektir.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Merkez Havalimanı Oto Kiralama başlıklı makalemizde balıkesir araba kiralama, balıkesir araç kiralama ve balıkesir havaalanı oto kiralama hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı admin tarafından, tarihinde paylaşılmıştır.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

YAPILAN YORUMLAR