0424 238 08 62

Türkiye'nin Havaalanı Oto Kiralama Firması - Hoşgeldiniz

Adnan Menderes Havalimanı Oto Kiralama

HIZLI REZERVASYON OLUŞTURMAK İSTERMİSİNİZ ?

Araç Türü

Alış Tarihi

Teslim Tarihi

Kiralanacak Şehir

Kiralanacak Yer

İade Edilecek Şehir

İade Edilecek Yer

İzmir

Türkiye’nin en büyük şehirler sıralamasında 3. Sırada yerini alan İzmir, ekonomik olarak da en işlek şehirlerden birisidir. İzmir’e vardığınız sırada aktif bir çarşı, renkli deniz, güzel kum ve güneş sizleri  bekler. İzmir işlek ticaretinin yanı sıra tarihi yerlere de ev sahipliği yapmaktadır. Geçmişten günümüze birçok uygarlığa ev sahipliği yapan İzmir bu özelliği sayesinde içersinde birçok tarihi eser bulundurmaktadır. Efes Antik Kent’i, Roma döneminin en büyük kentlerinden birisidir. Gittiğinizde sizleri yüzlerce yıllık eserler beklemektedir. Ayrıca İzmir, Türkiye’nin hinterlandı geniş limanlarından birisi üzerine kuruludur. İzmir limanı İstanbul’un ardından en büyük 2. Limandır. Bu sayede ticareti uzun zaman boyunca canlılığını korumuştur.

Bergama İzmir’in kuzeyinde yer alır ve 100 km uzaklıktadır.  Bulunduğumuz Anadolu coğrafyasının en eski yerleşim alanlarından birisi olan Bergama, Dünya genelinde önemli birçok tarihi esere ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca Bergama’da yer alan ünlü Zeus Sunağı ise 1897 yılında Almanya’ya kaçırılmıştır.

İzmir Siren Kayaklıkları, İzmir’in Foça ilçesinde yer almaktadır.  Siren Kayalıkları fok balıklarının yaşadığı yerlerden bir tanesidir.  Foklar oradaki kayalıklar arasında yer alan mağaralarda yaşamaktadır. Fok balıklarını ürkütmemek amacıyla bölge yakınında denize girmek ve ürkütücü hareketler yapmak yasaklanmıştır.

İzmir’in en ünlü mağarası olan Homeros Mağaraları, Buca ilçesinde yer almaktadır. Eski çağın ünlü ozanı olan Homeros’un şiirlerini yazdığı mağara olduğu iddaa edilmektedir.

İzmir ülkemiz için tarım açısından da önemli bir yer tutmaktadır. Şehirde tütün, pamuk, susam, keten, şeker pancarı gibi tarım ürünleri üretilmektedir. Şehir ekonomisinde tarımcılık önemli bir yer tutmaktadır. İzmir’in meşhur yemeği seçenek bakımından da çok fazladır. Tarhana çorbası, boyoz, kumru, şevketi bostan, revani, lokma, keşke, zerde, sura, İzmir köftesi, bu yemeklerden sadece bazılarıdır. Bunların dışında İzmir’in bazı köylerinde değişik yemek türleri de mevcuttur. İzmir en çok üniversitenin bulunduğu illerdendir. Ayrıca üniversite sayısı diğer şehirlere göre oldukça fazladır. İzmir’de 9 tane üniversite yer almaktadır. Bu yüzden üniversite tercihlerinde önemli bir yer tutar.  Her yıl binlerce öğrenci üniversite okumak için İzmir’in yolunu tutmaktadır, bu nedenle şehir ekonomisi canlanmaktadır.

İzmir Rent a Car

İzmir’e her yıl binlerce yerli ve yabancı turist gelmektedir. Gelen turistler ulaşım ihtiyacını farklı farklı yollardan karşılamaktadır. Örneğin İzmir araç kiralama bu çözümlerden bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır.  İzmir’de birçok İzmir havaalanı oto kiralama firması bulunmaktadır. ZGR Rent a Car İzmir, Citi Rent a Car, Akbay İzmir Rent a Car, İzmir kiralık araç firmalarından sadece birkaç tanesidir.

Rent A Car

İzmir havalimanı kiralık araba hizmeti sunan firmamız sizlere yıllardan beri kesintisiz ve en hızlı hizmeti vermek için canla başla çalışmaktadır. Çalışma disiplinimiz sayesinde yaptığımız her işte profesyonellik gözetiriz. Bu sayede işiniz oldukça özverili olarak yapılır. Arabanız daha siz gelmeden hazırlanır ve hazırda bekletilir. Bu sayede araba almak için saatlerce beklemenize gerek kalmaz. Geniş araba yelpazemiz sayesinde hayalinizde arabayı seçebilir ve onunla istediğiniz gibi gezebilirsiniz. İzmir havaalanı Oto kiralama firmaları arasında verdiğimiz fiyatlar ile sizlere İzmir ucuz araç kiralama imkânı sunmaktayız. Bu sayede tatilinizi yaparken paranızın büyük bir bölümünü araç kiralamaya ayırmak zorunda kalmazsınız. Tatilinizde sevdiğiniz aktivitelere daha fazla bütçe ayırabilirsiniz. İzmir’de sunduğumuz hizmet bizleri diğer firmalar arasında öne çıkarmaya yetmiştir. Çünkü firmamız için asıl hedef para değil sizlerin memnuniyetidir. Vizyonumuz sürekli sizlerin beğenisini kazanmak amacıyla gelişmiştir. Bu sayede ihtiyacınız olan hizmeti en doğru şekilde vermeye özen gösteririz. Sizler için verdiğimiz hizmet bununla sınırlı kalmaz ayrıca hizmetin takibi de bizler için çok önemlidir. Verdiğimiz her hizmeti ustaca takip eder ve kendimiz açısından değerlendiririz.

Bir önceki yazımız olan Sabiha Gökçen Havalimanı Oto Kiralama başlıklı makalemizde istanbul araba kiralama, istanbul araç kiralama ve istanbul havaalanı oto kiralama hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı admin tarafından, tarihinde paylaşılmıştır.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

YAPILAN YORUMLAR