0850 466 27 66

Türkiye'nin Havaalanı Oto Kiralama Firması - Hoşgeldiniz

2. El Araba Almak İçin En Uygun Zaman

HIZLI REZERVASYON OLUŞTURMAK İSTERMİSİNİZ ?

Araç Türü

Alış Tarihi

Teslim Tarihi

Kiralanacak Şehir

Kiralanacak Yer

İade Edilecek Şehir

İade Edilecek Yer

  1. el araba almayı düşünenler ellerini çabuk tutmalı. Sene sonu satış grafiğini yakalayamayan bayiler sıfır araçlarda üst üste kampanyalar yapmaya devam ediyor. 2. el piyasasında bundan dolayı büyük bir durgunluk var. Kısa zaman içerisinde dövizde oluşan yükselişle birlikte, kampanyalar durduğunda bir yükseliş beklentisi yanlış olmaz. Durgun olan 2. el araç piyasasında en uygun fiyatların olduğu dönem yaşanmakta.

Dövizdeki oluşan kur farkı ve kampanyaların bitmesi ile birlikte sıfır araç fiyatları yükselişe geçecek. Bu duruma bağlı olarak 2. el araba piyasası da bugüne göre artış gösterecek. Bu durum ortalama Mart ayında başlayacak. birde piyasaya bahar döneminin hareketliliği gelmesi ile birlikte 2. el araba piyasasından bugünlere göre eser kalmayacak. Bunun için 2. el araba almayı düşünenlerin elini çabuk tutmasında fayda var.

Mart İtibari İle Yükseliş Yansır

Piyasada sıfır araçlara gelecek döviz kur farkı zammı ve diğer zamlar 2. el araba piyasasını Mart ayı itibari ile yükselişe geçireceğe benziyor. Nisan ve Mayıs ayları ile birlikte bahar dönemi, bayramlar derken piyasa yükselişe geçecektir, bunun için 2. el araç almayı düşünenlere tavsiyemiz alacakları 2. el aracı önce servis kontrolünden geçirmeleri sonra araçlarını bir an önce almaları şeklinde olacak.

Bu yazı admin tarafından, tarihinde paylaşılmıştır.
İlgili Terimler :
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

YAPILAN YORUMLAR

Adana araç kiralama

Elazığ havalimanı araç kiralama Elazığ oto kiralama