0850 466 27 66

Türkiye'nin Havaalanı Oto Kiralama Firması - Hoşgeldiniz

1.6 Dizel Otomatik Araç Satın Almak Mantıklı Mı?

HIZLI REZERVASYON OLUŞTURMAK İSTERMİSİNİZ ?

Araç Türü

Alış Tarihi

Teslim Tarihi

Kiralanacak Şehir

Kiralanacak Yer

İade Edilecek Şehir

İade Edilecek Yer

Günümüz otomobil dünyasında meydana gelen yenilik ve gelişmeler göz önüne alındığında tasarım, konfor, lüks, performans ve verim gibi konulara ağılık verildiği görülüyor. Özellikle hayat şartlarının giderek zorlaşmasıyla birlikte genel olarak yakıt tüketimi araç tercihinde ilk sırayı alıyor.


Yüksek Performans Düşük Yakıt Tüketimi

Araç tercihinde yakıt tüketiminin öncelikli olarak tutulduğunun farkında olan otomobil üreticileri tarafından ar-ge çalışmalarına önem verilerek düşük yakıt tüketimi ve yüksek performans değerlerine sahip motor seçeneklerinin geliştirilmesine önem verildiği görülüyor.

1.6 litre hacmindeki dizel araçlarla kombine edilen otomatik şanzıman seçeneğinin ise son zamanlarda son derece trend olduğu dikkatlerden kaçmıyor. Her ne kadar da dizel araçlar için yüksek motor hacimlerinin daha verimli olduğu ifade edilse de gelişen teknolojiyle birlikte 1.6 dizel otomatik motor seçeneğinden istenilen verim ve performansın alındığı görülüyor.
Tüm bu sebeplerden dolayı 1.6 litre hacmindeki otomatik şanzıman sahip dizel güç ünitelerini bünyesinde bulunan araçların gönül rahatlığıyla tercih edilebileceği ifade ediliyor.
Zaman içerisinde otomobil üreticileri tarafından da 1.6 dizel otomatik motor seçeneklerine ağırlık verileceği tahmin ediliyor.

Bu yazı admin tarafından, tarihinde paylaşılmıştır.
İlgili Terimler :
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

YAPILAN YORUMLAR

Adana araç kiralama

Elazığ havalimanı araç kiralama Elazığ oto kiralama